Дієтична добавка Drenlife Diur зі смаком цитрусів, 30 стіків по 10 мл
- Готово до відправки
- Код: 214717
1 200 ₴
1 045 ₴
Дієтична добавка Drenlife Diur зі смаком цитрусів 30 стіків по 10 мл
Застосування: Для внутрішнього використання розвести вміст стіка як мінімум у 500 мл води, збовтати та випити протягом дня, бажано між прийомами їжі. Вживати по 1-2 стіка на день. Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.
Рідка концентрована харчова добавка Drenlife Diur в зручних стіках для розведення у воді виготовлена на основі цінних, дбайливо відібраних екстрактів рослин. Добавка сприяє стимуляції діурезу (процесу утворення та виведення сечі з організму), оздоровленню сечовивідних шляхів, дренажу надлишкових рідин, виведенню токсинів, а також протидіє затримці води в організмі. Завдяки низькому вмісту вуглеводів продукт сумісний з кетогенними дієтами (< 2,5 г на 100 мл готового до вживання продукту). Свіжий цитрусовий смак добре втамовує спрагу та робить харчову добавку Drenlife Diur приємною для споживання.
Веганський продукт. Харчова добавка Drenlife Diur не містить цукру, підсолоджувачів, глютену, лактози та шкідливих для здоров'я речовин.
Країна виробник: Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pharmalife |
| Країна виробник | Італія |
| Форма випуску | Рідина |
| Кількість порцій | 30 порц. |
- Ціна: 1 045 ₴


