Зручна косметичка, виконана в кольорах національної символіки.
Розміри: 20,5*12*10см
Матеріал: поліестер, ПВХ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Avon Cosmetics |
| Ширина | 205 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | голубой и желтый |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴


