Легкий і компактний жіночий рюкзак. Ідеальний і в офіс, і на заміську прогулянку, у ньому поміститься все найнеобхідніше.
В наявності - чорний.
Закривається за допомогою шнурка і мателової кнопки. Усередині є кишеня для телефону. Якісна обробка. Фурнітура золотистого кольору.
Розміри: 22х12х18 см. Довжина ременя: 85 см.
Кольори: два на вибір - чорний і бежевий.
Матеріали: штучна шкіра (верх), поліестер (підкладка).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avon Cosmetics |
| Высота | 22 см |
| Ширина | 13 см |
| Глубина | 18 см |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴




