Зручний рюкзак з веселим принтом в горошок - відмінний вибір для вільного п'ятничного стилю.
Розміри: 28 см (довжина) х 13 см (ширина) х 39 см (висота).
Закривається на блискавку.
На зовнішній стороні є кишеня на блискавці.
Матеріали: поліестер, нейлон.
Розміри: 28 см (довжина) х 13 см (ширина) х 39 см (висота).
Закривається на блискавку.
На зовнішній стороні є кишеня на блискавці.
Матеріали: поліестер, нейлон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 39 см |
| Материал | Полиэстер |
| Производитель | Avon Cosmetics |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 13 см |
| Глубина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Прямоугольная |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Горошек |
| Размер | Средний |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип сумки | Сумка-ранец |
| Длина | 280 |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴


